Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Египат: Погинуло 11 српских туриста
16.07.2009. год.
Каиро -- Једанаест туриста из Србије погинуло је у аутобуској несрећи код египатског места Луксора, рекао за Б92 амбасадор Србије у Каиру Дејан Васиљевић.
Васиљевић је пренео податке које је амбасада добила од болнице у Хургади. Према његовим речима, у аутобусу је било 17 српских туриста. Повређени су пребачени у две оближње болнице у Хургади и Сафаги, на египатској источној обали Црвеног мора.
Према подацима египатске полиције, у несрећи су погинула и два Египћанина, а повређено је укупно 14 особа.
Туристи из Србије су у Египат отпутовали преко туристичке агенције Перла турс из Новог Сада. У амбасади су пренели полицијска сазнања да је за судар највероватније одговоран камион.
Васиљевић је пренео податке које је амбасада добила од болнице у Хургади. Према његовим речима, у аутобусу је било 17 српских туриста. Повређени су пребачени у две оближње болнице у Хургади и Сафаги, на египатској источној обали Црвеног мора.
Према подацима египатске полиције, у несрећи су погинула и два Египћанина, а повређено је укупно 14 особа.
Туристи из Србије су у Египат отпутовали преко туристичке агенције Перла турс из Новог Сада. У амбасади су пренели полицијска сазнања да је за судар највероватније одговоран камион.
- Извор
- B92
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










