Почетна страница > Новости

Египат: Погинуло 11 српских туриста

Египат: Погинуло 11 српских туриста
16.07.2009. год.
Каиро -- Једанаест туриста из Србије погинуло је у аутобуској несрећи код египатског места Луксора, рекао за Б92 амбасадор Србије у Каиру Дејан Васиљевић.

Васиљевић је пренео податке које је амбасада добила од болнице у Хургади. Према његовим речима, у аутобусу је било 17 српских туриста. Повређени су пребачени у две оближње болнице у Хургади и Сафаги, на египатској источној обали Црвеног мора.

Према подацима египатске полиције, у несрећи су погинула и два Египћанина, а повређено је укупно 14 особа.

Туристи из Србије су у Египат отпутовали преко туристичке агенције Перла турс из Новог Сада. У амбасади су пренели полицијска сазнања да је за судар највероватније одговоран камион.

  • Извор
  • B92
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА